Na osnovi desetih cifer: 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9 se je mogoče ozdraviti od raznih bolezni in dalje ohraniti normalno stanje zdravja. S koncentracijo na 7 mestna števila, 8 mestna števila in 9 mestna števila.
Človek je struktura, ki ima dušo, duh, zavest, telo in vez z Bogom. Vsak del posebej skupaj tvori celoto človeka – OSEBNOST. In ko je človek zdrav, srečen, v večnem razvoju, pomeni, da ima normo zdravja in dogodkov. Človek lahko večno živi.
Potrebna je harmonija v telesu in harmonija sveta, ki ga obkroža. Ko smo zdravi je v nas naravno prisotna harmonija in zdravje. V primeru bolezni, da bi se telo obnovilo, se je treba koncentrirati na števila, ki so vibracija zdravega stanja organizma.
Človeško telo je celi Svet. Mi smo narejeni po podobi Stvarnika. In smo v njegovem telesu. Smo celice v Stvarnikovem telesu. Grigorij Grabovoj pravi, ko človek opazuje s teleskopi Vesolje, gleda v pljuča Boga. Zemlja je srce Stvarnika. In če je Zemlja srce, je tudi naše telo celica v srcu Boga. Ker smo pri Bogu v naravnem stanju zdravi in v harmoniji s seboj in okoljem kot naravni ritem Vesolja, se bo človek potreboval uskladiti s tem. Razširiti zavest in iti na pot k višjemu stanju zavesti. Pot v Božje kraljestvo je višje stanje zavesti. In to je neskončen in večen proces. To je pot k samemu sebi, Pot k Bogu. Števila, ki jih daje dr Grigorij Grabovoj nas na to pot že peljejo, če se koncentriramo na njih in želimo vsem zdravja, da ni nesreč za Makro rešitev.
Pri obnavljanju zdravja je, kot da uglašujemo orkester. Telo ima organe in vsak del telesa igra različno vibracijo, skupaj igra harmonično skladbo. Naravno stanje telesa lahko primerjamo z orkestrom in mi smo dirigent svojega telesa. Če je ritem porušen, pomeni, da nastanejo bolezni. Zato je potrebno samo zamahniti s dirigentno palico, da bi organizem, kot orkester začel harmonično igrati zdravo življenje. To naredimo s števili za vračanje zdravja za obnovitev človeškega organizma.
Kako uporabiti števila?
Pomembno: Pri osredotočanju na števila, morate v istem času ozaveščati, občutiti svoj organizem, videti ga od znotraj, videti ga absolutno zdravega. To je pomembno za hitro ponovno vzpostavljanje normalnega stanja. Osredotočanje na števila je lahko različno dolgo po intuiciji, vidimo jih v srebrno beli barvi. Prostor vašega upravljanja je pred prsnim košem, ta prostor dobro osvetlimo s svetlobo Večnosti.
Dr Grabovoj je izumil napravo, za razvoj zavesti za koncentracijo materije Večnosti za večno življenje, dokler človek povsem ne strukturira svojo zavest in upravlja samo s svojo zavestjo.
Praksa upravljanja za obnovitev organizma s koncentracijo na števila za različne diagnoze
KONCENTRACIJE NA ŠTEVILA
Po knjigi »OBNAVLJANJE ČLOVEŠKEGA ORGANIZMA S KONCENTRACIJO NA ŠTEVILA« GRIGORI GRABOVOI
KRITIČNA STANJA
1258912 kritična stanja
1257814 AKUTNA INSUFICIENCIJA DIHANJA Bolezensko stanje organizma, kjer ni normalne sestave plinov v krvi.
1895678 SRČNO-VASKULARNA INSUFICIENCA Izgubljena sposobnost srca, da zagotavlja oskrbo organov in sistemov organov, s krvjo. Razkorak med sposobnostjo srca in potrebo tkiv za kisikom. Karakterizira se z nizkim arterijskim pritiskom, zmanjšanjem krvnega obtoka v tkivih.
8915678 ZAUSTAVLJANJE DELOVANJA SRCA(KLINIČNA SMRT) Prehodno stanje med življenjem in smrtjo. To še ni smrt, ampak tudi življenje ni. Začne od trenutka prenehanja delovanja središčnega živčnega sistema, cirkulacije krvi in dihanja.
1895132 TRAUMATIČNI ŠOK, STANJE ŠOKA IN STANJA, KI KAŽEJO NA ŠOK Težko stanje izzvano s traumo, spremljajo ga poškodbe funkcij življenjsko pomembnih organov, v prvi vrsti cirkulacije krvi in dihanja.
POGLAVJE 2 TUMORSKE BOLEZNI 8214351
POGLAVJE 3 SEPSA 58143212
POGLAVJE 4 SINDROM RAZŠIRJENEGA ZGOŠČEVANJA KRVI ZNOTRAJ KRVNIČK 5148142
POGLAVJE 5 BOLEZNI ORGANOV CIRKULACIJE KRVI 1289435
POGLAVJE 6 REVMATIČNE BOLEZNI 8148888
POGLAVJE 7 BOLEZNI ORGANOV ZA DIHANJE 5823214
POGLAVJE 8 BOLEZNI PREBAVNEGA SISTEMA 5321482
POGLAVJE 9 LEDVICA IN SEČILA 8941254
POGLAVJE 10 BOLEZNI KRVI 1843214
POGLAVJE 11 BOLEZNI HORMONOV IN METABOLIZMA 1823451
POGLAVJE 12 PROFESIONALNE BOLEZNI ZARADI VPLIVA KEMIJSKIH FAKTORJEV 4185481
POGLAVJE 13 AKUTNE ZASTRUPITVE 4185412
POGLAVJE 14 NALEZLJIVE BOLEZNI 54421427
POGLAVJE 15 BOLEZNI POMANJKANJA VITAMINOV 1234895
POGLAVJE 16 OTROŠKE BOLEZNI 18543218
POGLAVJE 17 PORODNIŠTVO, ŽENSKE BOLEZNI 1489145
POGLAVJE 18 BOLEZNI ŽIVCEV 148543293
POGLAVJE 19 PSIHIČNE BOLEZNI 8345444
POGLAVJE 20 SPOLNE MOTNJE 1456891
POGLAVJE 21 SPOLNO PRENOSLJIVE OKUŽBE 18584321
POGLAVJE 22 KIRURŠKE BOLEZNI 18574321
POGLAVJE 23 BOLEZNI UŠES, GRLA IN NOSU 1851432
POGLAVJE 24 OČESNE BOLEZNI 1891014
POGLAVJE 25 BOLEZNI ZOB IN USTNE VOTLINE 1488514
POGLAVJE 26 NEZNANE BOLEZNI IN STANJA 1884321 (primer, ko ne moremo diagnosticirati bolezni)
POGLAVJE 27 NORMA LABORATORIJSKIH PARAMETROV 1489999
Telo človeka se opazuje kot celoto, sestavljen iz 7 delov. Vsak del ima obnavljajoči številčni niz:
ŠTEVILČNI NIZ ZA NEZNANE BOLEZNI 1884321 – POVEŽEMO GA S ŠTEVILČNIM NIZOM ZA DEL TELESA, KJER JE TEŽAVA
Predpostavimo, da je človeka zabolela glava. Uporabi število za glavo. Če ima pri tem občutek bolezni istočasno v dveh delih ali večih delih telesa, potem se je potrebno po vrsti koncentrirati na nize, ki odgovarjajo tem področjem in povezati število z neznanimi boleznimi.
Glava 1819999
Vrat 18548321
Desna roka 1854322
Leva roka 4851384
Trup 5185213
Desna noga 4812531
Leva noga 485148291
Knjigo v angleščini lahko naročite na Amazon.de – Restoration of the Human Organism through Concentration on Numbers
